Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно-методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних наук у структурних групах районних методичних об'єднань
Учителі іноземної мови
1. Щерба О.А. – керівник педагогічної творчої майстерні «Інформаційно - комунікаційні технології в роботі вчителів англійської мови в умовах реформування змісту освіти.»
2. Гутаріна Л.В. - «Інформаційно - комунікаційні технології в роботі вчителів англійської мови в умовах реформування змісту освіти.»
3. Глижко Ю.В. – «Особливості викладання англійської мови в 1-х класах Нової української школи.»
4. Гоц Ю.В. – «Інноватика на уроках англійської мови в умовах впровадження Концепції Нової української школи»
Учителі української мови та літератури
1.Колісник Є.О. - тимчасовий творчий колектив «Застосування інноваційних форм та методів навчання на уроках української мови та літератури в умовах впровадження Державного стандарту. Шляхи вдосконалення підготовки та проведення ДПА та ЗНО»
2. Дудка О.С. - тимчасовий творчий колектив «Застосування інноваційних форм та методів навчання на уроках української мови та літератури в умовах впровадження Державного стандарту. Шляхи вдосконалення підготовки та проведення ДПА та ЗНО»
3. Журавель О.В - тимчасовий творчий колектив «Підвищення фахової компетентності шляхом створення ефективної системи підготовки до ДПА, ЗНО-2021»
Учителі російської мови та зарубіжної літератури
1. Ворохобіна В.М . –керівник районного педагогічного творчого клубу вчителів російської мови та зарубіжної літератури: «Буктрейлер як форма підвищення ефективності навчання мови та літератури»
2. Кленьк Т.В. – «Буктрейлер як форма підвищення ефективності навчання мови та літератури»
3. Ігнатова В.В. – «Буктрейлер як форма підвищення ефективності навчання мови та літератури»
4. Полякова Л.В. – «Аналіз художнього твору як засіб розвитку цілісної особистості, всебічно розвиненої, здатної до критичного мислення особистості»
5. Абдуллаєва А.А. – «Аналіз художнього твору як засіб розвитку цілісної особистості, всебічно розвиненої, здатної до критичного мислення особистості»
Учителі історії та правознавства
1. Співак М.Л. – мобільна фокус – група «Методичні та дидактичні шляхи ефективної підготовки учнів до ДПА та ЗНО»
2. Куліш Ю.А. – школа молодого фахівця «Проектування фахової траєкторії розвитку»
Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно-методичного об'єднання вчителів природничо-математичних наук у структурних групах районних методичних об'єднань
Учителі математики
Запотєєва Т.Г. –тимчасовий творчий колектив вчителів математики «Підвищення фахової компетентності шляхом створення ефективної системи підготовки до ДПА, ЗНО – 2021»
2. Мілько В.І . – тимчасовий творчий колектив вчителів математики «Упровадження нової навчальної програми з математики, навчально-методичних, електронних посібників у 10 класі»
Учителі фізики
1.Андрющенко С.Ю. – керівник районного педагогічного творчого клубу вчителів фізики «Розвиток критичного мислення учнів на уроках фізики в умовах підвищення якості підготовки до ДПА та ЗНО»
2. Вовк Ю.М. – педагогічний творчий клуб «Розвиток критичного мислення учнів на уроках фізики в умовах підвищення якості підготовки до ДПА та ЗНО»
3. Мухортова П.А. - педагогічний творчий клуб «Розвиток критичного мислення учнів на уроках фізики в умовах підвищення якості підготовки до ДПА та ЗНО»
Учителі інформатики
1. Старікова О.Д.–керівник районної групи з розширення фахових знань «Упровадження нової навчальної програми з інформатики, навчально-методичних, електронних посібників у 7,10 класах»
2. Скрипка С.О. – група з розширення фахових знань «Упровадження нової навчальної програми з інформатики, навчально-методичних, електронних посібників у 7,10 класах»
Учителі хімії
Пінчук О.М. – керівник мотиваційної творчої групи «Новітні підходи на ІКТ –технологію у викладання хімії як умова зростання педагогічної майстерності вчителя
Учителі біології
1. Буравкова О.В. – школа молодого фахівця «Проектування фахової траєкторії розвитку»
2. Волобуєва Т.М. – творча група з оновлення і розширення фахових знань «Форми і методи контролю навчальних досягнень учнів»
Учителі географії, економіки
1. Мороз С.В. - творча група з оновлення та розширення фахових знань «Картознавча компетентність у шкільному курсі географії»
2. Степаненко І.П.:
1) творча група з оновлення та розширення фахових знань «Картознавча компетентність у шкільному курсі географії»
2) педагогічний творчий клуб «Проектні технології на уроках економіки як засіб виявлення творчих здібностей учнів»
Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно – методичного об'єднання вчителів початкових класів у структурних групах районних методичних об'єднань
1. Корочанська Т.І. – керівник районної мобільної фокус – групи «Нейробіка - невід'ємний складник когнітивного розвитку молодших школярів»
2. Пономар Т.В. – педагогічний творчий клуб «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті НУШ»
3. Сімон О.Л. – педагогічний творчий клуб «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті НУШ»
4. Семененко Л.І. – педагогічний творча майстерня «Розвиток критичного мислення молодших школярів – одне з наскрізних завдань НУШ»
5. Орлова В.В. – мобільна фокус – група «Нейробіка - невід'ємний складник когнітивного розвитку молодших школярів»
6. Попова О.М. – мобільна фокус – група «Нейробіка - невід'ємний складник когнітивного розвитку молодших школярів»
7. Пащенко Г.Ю. – мобільна фокус – група «Нестандартні уроки як один із способів розвитку пізнавальної активності дитини НУШ»
8. Лисак Л.І. – мобільна фокус – група «Нестандартні уроки як один із способів розвитку пізнавальної активності дитини НУШ»
9. Кузьміна А.М. – педагогічний творча майстерня «Розвиток критичного мислення молодших школярів – одне з наскрізних завдань НУШ»
10. Чайкіна А.А. – мобільна фокус – група «Гра по – новому – навчання по – іншому з LEGO»
11. Бармачова Л.Ю. – мобільна фокус – група «Гра по – новому – навчання по – іншому з LEGO»
12. Москаленко В.А. - педагогічний творча майстерня «Розвиток критичного мислення молодших школярів – одне з наскрізних завдань НУШ»
Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно – методичного об'єднання художньо – естетичного та спортивного напрямків у структурних групах районних методичних об'єднань
1.Кононенко Л.В.–керівник районної мобільної фокус-групи вчителів фізичної культури «Діяльність учнів підготовчої групи на уроках фізкультури, складання індивідуального плану щодо розвитку фізичних якостей.»
2. Зубенко Н.В. – мобільна фокус-група вчителів фізичної культури "Діяльність учнів підготовчої групи на уроках фізкультури, складання індивідуального плану щодо розвитку фізичних якостей."
3. Михалко І.В. – педагогічний творчий клуб «Нестандартні форми роботи на уроках легкої атлетики як засіб формування здоров’язберігаючої компетентності.»
4. Абдуллаєва А.А. - об'єднання вчителів образотворчого мистецтва
5.Шпякіна О.О.– керівник районної групи з розширення фахових знань вчителів трудового навчання «Організаційно-методична діяльність вчителя щодо упровадження навчальної програми з трудового навчання»
6.Кущ О.В.– керівник районного мобільної фокус групи вчителів музичного мистецтва «Теоретичні і практичні аспекти роботи з обдарованими дітьми»
Участь практичного психолога, соціального педагога в районному методичному об'єднання практичних психологів і соціальних педагогів
1. Копилова О.В. –районна педагогічна творча група «Впровадження психологічного інструментарію»
2. Волобуєва Т.М. – творча група з оновлення і розширення фахових знань «Впровадження психологічного інструментарію»
Коментарi