Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно-методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних наук у структурних групах районних методичних об'єднань

Учителі іноземної мови

1. Щерба О.А. – керівник районної педагогічної творчої майстерні «Формування комунікаційних компетенцій в умовах співпраці та партнерства вчителя і учня в умовах підготовки до олімпіад, ДПА та ЗНО»
2. Гутаріна Л.В. – педагогічна творча майстерня «Формування комунікаційних компетенцій в умовах співпраці та партнерства вчителя і учня в умовах підготовки до олімпіад, ДПА та ЗНО»
3. Глижко Ю.В. – педагогічний творчий клуб «Метод Case Study як форма підвищення ефективності навчання іноземних мов»
4. Гоц Ю.В. - школа молодого фахівця «Удосконалення сучасного уроку іноземної мови шляхом впровадження інноваційних технологій. Діяльнісно-проблемний, компетентісний підхід у навчанні.»

Учителі української мови та літератури

1.Колісник Є.О. - тимчасовий творчий колектив «Застосування інноваційних форм та методів навчання на уроках української мови та літератури в умовах впровадження Державного стандарту. Шляхи вдосконалення підготовки та проведення ДПА та ЗНО»
2. Дудка О.С. - тимчасовий творчий колектив «Застосування інноваційних форм та методів навчання на уроках української мови та літератури в умовах впровадження Державного стандарту. Шляхи вдосконалення підготовки та проведення ДПА та ЗНО»
3. Журавель О.В - тимчасовий творчий колектив «Підвищення фахової компетентності шляхом створення ефективної системи підготовки до ДПА, ЗНО-2018»

Учителі російської мови та зарубіжної літератури

1. Ворохобіна В.М. – керівник районної мобільної фокус - групи «Метод Case Study як форма підвищення ефективності навчання мови та літератури»
2. Ігнатова В.В. – мобільна фокус - група«Метод Case Study як форма підвищення ефективності навчання мови та літератури»
3. Кленьк Т.В. - мобільна фокус - група«Метод Case Study як форма підвищення ефективності навчання мови та літератури»
4. Полякова Л.В. - педагогічний творчий клуб «Критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей учнів»
5. Абдуллаєва А.А. - педагогічний творчий клуб «Критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей учнів»

Учителі історії та правознавства

1. Співак М.Л. – мобільна фокус – група «Методичні та дидактичні шляхи ефективної підготовки учнів до ДПА та ЗНО»
2. Куліш Ю.А. – школа молодого фахівця «Проектування фахової траєкторії розвитку»

Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно-методичного об'єднання вчителів природничо-математичних наук у структурних групах районних методичних об'єднань

Учителі математики

1. Запотєєва Т.Г. –районний педагогічний творчий клуб«Розробка складних тем для сприйняття учнями програми профільного рівня»
2. Зінов'єва Т.І. – тимчасовий творчий колектив «Упровадження нової навчальної програми з математики, навчально – методичних, електронних посібників у 9 класі»
3. Мілько В.І . – тимчасовий творчий колектив «Підвищення фахової компетентності шляхом створення ефективної системи підготовки до ДПА, ЗНО - 2018»
4. Кривуля Ю.В. – школа молодого фахівця «Становлення і професійне зростання молодого вчителя. Кроки до професійної майстерності.»

Учителі фізики

1. Андрющенко С.Ю. – керівник районного педагогічного творчого клубу «Створення системи креативної фізичної освіти»
2. Вовк Ю.М. – педагогічний творчий клуб «Створення системи креативної фізичної освіти»
3. Мухортова П.А. - педагогічний творчий клуб «Створення системи креативної фізичної освіти»

Учителі інформатики
  1. Старікова О.Д.керівник районної групи з розширення фахових знань «Упровадження нової навчальної програми з інформатики, навчально-методичних, електронних посібників у 9 класі»
  2. Слонь М.С. керівник районної школи молодого фахівця «Перші кроки до фахової майстерності»
  3. Скрипка С.О. – група з розширення фахових знань «Упровадження нової навчальної програми з інформатики, навчально-методичних, електронних посібників у 9 класі»
Учителі хімії

Пінчук О.М. – мобільна фокус-група «Теоретичні і практичні аспекти роботи з обдарованими дітьми»

Учителі біології
  1. Буравкова О.В. – школа молодого фахівця «Проектування фахової траєкторії розвитку»
  2. Волобуєва Т.М. – творча група з оновлення і розширення фахових знань «Форми і методи контролю навчальних досягнень учнів»
Учителі географії

Мороз С.В. – керівник районної творчої лабораторії по розширенню та оновленню фахових знань «Розв'язання різноманітних фахових ситуацій»

Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно – методичного об'єднання вчителів початкових класів у структурних групах районних методичних об'єднань

1. Корочанська Т.І. – керівник районної мобільної фокус – групи «Кейс-технологія, як засіб формування ключових компетентностей та пізнавальної активності молодших школярів»
2. Пономар Т.В. – педагогічний творчий клуб «Тематичний день в початковій школі – шлях до якісної освіти»
3. Сімон О.Л. – педагогічний творчий клуб «Тематичний день в початковій школі – шлях до якісної освіти»
4. Семененко Л.І. – педагогічний творчий клуб «Формування комунікативних компетентностей учнів початкових класів засобами проектних технологій»
5. Орлова В.В. – педагогічний творчий клуб «Формування комунікативних компетентностей учнів початкових класів засобами проектних технологій»
6. Попова О.М. – педагогічний творчий клуб «Формування комунікативних компетентностей учнів початкових класів засобами проектних технологій»
7. Пащенко Г.Ю. – мобільна фокус – група «Нестандартні уроки як один із способів розвитку пізнавальної активності дитини »
8. Лисак Л.І. – мобільна фокус – група «Нестандартні уроки як один із способів розвитку пізнавальної активності дитини »
9. Кузьміна А.М. – педагогічна творча майстерня «Інтегровані уроки у початковій школі як ефективна форма навчання молодших школярів.»
10. Чайкіна А.А. – мобільна фокус – група «Мнемотехніка – технологія ефективного засвоєння інформації»
11. Бармачова Л.Ю. – мобільна фокус – група «Мнемотехніка – технологія ефективного засвоєння інформації»

Участь вчителів гімназії – членів шкільного інформаційно – методичного об'єднання художньо – естетичного та спортивного напрямків у структурних групах районних методичних об'єднань

1. Кононенко Л.В. –керівник районної творчої групи по розширенню та оновленню фахових знань учителів фізичної культури«Компетентісний підхід до формування здорового способу життя учнів. Шляхи підвищення ефективності уроку фізичної культури»
2. Зубенко Н.В. – педагогічний творчий клуб «Нестандартні форми роботи на уроках баскетболу як засіб формування здоров’язберігаючої компетентності.»
3. Михалко І.В. – школа молодого фахівця «Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій»
4. Абдуллаєва А.А. - об'єднання вчителів образотворчого мистецтва
5. Шпякіна О.О. – керівник районної групи з розширення фахових знань вчителів трудового навчання «Організаційно-методична діяльність вчителя щодо упровадження навчальної програми з трудового навчання»
6. Кущ О.В. – керівник районного мобільної фокус групи вчителів музичного мистецтва «Теоретичні і практичні аспекти роботи з обдарованими дітьми»

Участь практичного психолога, соціального педагога в районному методичному об'єднання практичних психологів і соціальних педагогів

1. Копилова О.В. –районна педагогічна творча група«Впровадження психологічного інструментарію»
2. Волобуєва Т.М. – творча група з оновлення і розширення фахових знань «Впровадження психологічного інструментарію»

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.