22 жовтня 2018 в Слобожанській гімназії №2 відбулося засідання творчої групи вчителів фізики.

/Files/images/metodichna/tvorch_grupi/творча група 1.jpg

* * * * * * * * * * *

26 жовтня 2018 в Слобожанській гімназії №2 відбулося засідання Педагогічного творчого клубу районного методичного об’єднання учителів іноземної мови. Учасників засідання вітала керівник групи, Щерба О.А., яка познайомила всіх присутніх з планом роботи групи на рік та порядком проведення засідань. Метою першого засідання стало обговорення методичних рекомендацій щодо організації виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2018-2019 н.р. На засіданні учасники прослухали доповідь Щерби О.А. з теми «Нормативне, навчально-методичне забезпечення викладання іноземної мови у 2018-2019 навчальному році ». Про особливості викладання іноземної мови в початковій школі у 2018-2019 навчальному році розповіла Гирман А.В. Під час обговорення доповідей Лабунської Т.В. («Головні завдання іншомовної освіти у початковій школі ») та Кінаш О.В. («Реалізації змістових ліній на уроках англійської мови як основа формування життєвих компетентностей дитини») учасники засідання неодноразово відмічали, що набули багато цікавих ідей для своєї подальшої роботи.

/Files/images/metodichna/tvorch_grupi/група англ.jpg

* * * * * * * * * * *

30 жовтня 2018 року в Слобожанській гімназії №2 відбулося І засідання Школи молодого фахівця. Тема засідання: "Система планування виховної роботи як запорука успішності класного керівника". Керівник групи - Кривуля Ю.В.

/Files/images/metodichna/tvorch_grupi/image1 (1).jpeg /Files/images/metodichna/tvorch_grupi/image1.jpeg /Files/images/metodichna/tvorch_grupi/image2.jpeg


Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.