2021-2022 н.р
Всеукраїнський відкритий конкурс "МАН-Юніор Ерудит - 2022" на засадах STEM -освіти.
Вітаємо з перемогою в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України
1.Сергієнко Киру Дмитрівну, ученицю 9-Б класу, секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит», науковий керівник: Степаненко Ірина Петрівна, вчитель географії, економіки.
2. Крамську Єлизавету Валентинівну, ученицю 9-Б класу, секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник: Куліш Юлія Андріївна, вчитель історії.
* * * * * * * * * * *
Учні гімназії стали учасниками ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і будуть захищати честь району на обласних олімпіадах:
- Хайлак Єгор-9 - Б клас – з історії
- Данильчук Владислав – 11 – А клас – з інформатики
- Дікова Єлизавета – 11 – А клас- з російської мови та літератури
- Губар Софія – 11 –А клас - з математики
- Парасочка Євгеній – 10 – А клас – з астрономії
- Сергієнко Кіра – 9 – Б клас – з фізики
- Подпоріна Поліна – 10 –А клас – з географії
В грудні 2021-2022 н.р. в громаді відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів. Вітаємо учнів, які стали переможцями та призерами олімпіад:
з біології
Канунніков Андрій – 8 – А клас - ІІ місце (учитель Буравкова О.В.)
Зубко Вероніка – 9 – Б клас – ІІ місце (учитель Волобуєва Т.М.)
Чернякова Анастасія – 10 – Б клас – ІІІ місце (учитель Буравкова О.В.)
з російської мови та літератури
Пономаренко Аліна – 9 –А клас –І місце (учителі Кленьк Т.В., Ворохобіна В.М.)
Подпоріна Поліна – 10 – А клас – І місце (учитель Полякова Л.В.)
Дікова Єлизавета – 11 – А клас – І місце (учитель Полякова Л.В.)
з англійської мови
Патока Агнеса – 8 – Б клас – І місце (учитель Щерба О.А.)
Головань Софія – 9 – Б клас - І місце (учитель Глижко Ю.В.)
Вершкова Дар'я – 11 – Б клас – І місце (учитель Гоц Ю.В.)
Гірман Катерина – 8 – А клас - ІІ місце (учитель Глижко Ю.В.)
Назаренко Марія – 10 Б клас - ІІІ місце (учитель Щерба О.А.)
з інформатики
Данильчук Владислав – 11 – А клас (учитель Скрипка С.О.)
Данильчук Владислав посів ІІІ місце за результатами відбіркового етапу серед закладів громад Чугуївського району.
з інформаційних технологій
Золотко Ілля – 11 – А клас –ІІ місце (учитель Скрипка С.О.)
Крячко Євген – 10 – Б клас – ІІІ місце (учитель Скрипка С.О.)
Золотко Ілля посів ІІІ місце за результатами відбіркового етапу серед закладів громад Чугуївського району.
з української мови та літератури
Ковалевська Діана – 8 – А кл. – І місце (учитель Журавель О.В.)
Зябко Соф'я -9 – А кл – І місце (учитель Колісник Є.О.)
Губар Софія -11 – Б кл.- І місце (учитель Журавель О.В.)
Тараторіна Яна – 10 – Б кл. – І місце (учитель Журавель О.В.)
Бармачова Олеся – 7 – В кл. – ІІІ місце (учитель Мальцева І.В.)
Зябко Соф'я і Ковалевська Діана посіли ІІ і ІІІ місце відповідно за результатами відбіркового етапу серед закладів громад Чугуївського району.
з математики
Губар Софія-11Акл. – І місце (учитель Запотєєва Т.Г.)
Головань Софія – 9 – Б кл. – ІІ місце (учитель Фомченкова О.М.)
Скрипка Іван – 8 – А кл.- ІІІ місце (учитель Запотєєва Т.Г.)
Губар Софія стала переможцем районного етапу серед закладів громад Чугуївського району і буде представляти район на ІІІ (обласному ) етапі олімпіади з математики.
з фізики
Кінаш Артем – 7 – А кл.- І місце (учитель Мухортова П.А.)
Гончаров Олег - 8 – А кл. - І місце (учитель Андрющенко С.Ю.)
Сергієнко Кіра - 9 – Б кл. - І місце (учитель Вовк Ю.М.)
Подпоріна Поліна -10 – А кл - І місце (учитель Мухортова П.А.)
Дікова Єлизавета -11 – А - І місце (учитель Андрющенко С.Ю.
з історії
Хайлак Єгор – 9 – Б кл.- І місце (учитель Співак М.Л.)
Ковалевська Діана – 8 – А кл.- І місце (учитель Куліш Ю.А.)
Горемикіна Єва – 11 – А кл. – ІІІ місце (учитель Співак М.Л.)
Захарченко Тетяна – 10 – А кл. – ІІІ місце (учитель Куліш Ю.А.)
Хайлак Єгор і Ковалевська Діана посіли ІІ і ІІІ місце відповідно за результатами відбіркового етапу серед закладів громад Чугуївського району.
Хайлак Єгор буде представляти район на ІІІ (обласному ) етапі олімпіади з історії.
з правознавства
Хайлак Єгор – 9 – Б кл.- І місце (учитель Співак М.Л.)
Ляшенко Вікторія – 10 – Б кл.- І місце (учитель Степаненко І.П.)
з астрономії
Стручкова Анастасія – 11 – Б кл. – І місце (учитель Андрющенко С.Ю.)
Парасочка Євгеній – 10 – А кл. – І місце (учитель Мухортова П.А.)
Парасочка Євгеній посів ІІ місце за результатами відбіркового етапу серед закладів громад Чугуївського району. Буде представляти район на ІІІ (обласному ) етапі олімпіади з астрономії.
з хімії
Мацак Ярослав – 7 – А кл. – І місце ( учитель Пінчук О.М.)
Таторіна Яна – 10 – А кл. – І місце (учитель Пінчук О.М.)
Гончаров Олег – 8 – А - ІІ місце (учитель Пінчук О.М.)
Волошин Гліб – 11 – А кл. – ІІ місце (учитель Пінчук О.М.)
з географії
Подпоріна Поліна – 10 – А кл. – І місце (учитель Мороз С.В.)
Гірман Катерина – 8 – А кл. - ІІ місце (учитель Мороз С.В.)
Зябко Соф'я -9 – А кл – ІІ місце (учитель Мороз С.В.)
Вершкова Дар'я – 11 – Б кл. – ІІ місце (учитель Степаненко І.П.)
Вітаємо Дікову Єлизавету, ученицю 11- А класу, яка посіла І місце за результатами відбіркового етапу серед закладів громад Чугуївського району в конкурсі ораторського мистецтва і стала лауреатом обласного етапу конкурсу.
Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика – учасниць ІІІ(обласного) етапу
Учителів української мови та літератури Мальцеву І.В.., Колісник Є.О., та учнів-переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика серед закладів громад Чугуївського району і учасників ІІІ обласного етапу:
Воронцову Злату – 5 – Б клас
Журавель Мирославу – 6 – А клас
Дегтярьову Катерину – 9 – Б клас
* * * * * * * * * *
Учні гімназії взяли участь у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможцями та призерами стали Тарадайко С. (3-А клас, учитель Орлова В.В.) – І місце, Дериглазова Є. (4-А клас, учитель Сімон О.Л.) - І місце, Воронцова З. (5-Б клас, учитель Колісник Є.О.) - І місце, Журавель М. (6-А клас, учитель Мальцева І.В.) - І місце, Гірман К. (8-А клас, учитель Журавель О.В.) - І місце, Дегтярьова К. (9-Б клас, учитель Мальцева І.В.) - І місце, Губар С. (11-А клас, учитель Журавель О.В.) - ІІІ місце. Вітаємо і учнів, і вчителів!
* * * * * * * * * *
Учні гімназії взяли участь у ІІ етапі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. І місця посіли Сапко Л. (6-А, учитель Мальцева І.В.), Пономаренко А. (9-А, учитель Колісник Є.О.), Мацак Я. (7-А, учитель Журавель О.В.), Юр'єва П. (11-А, учитель Журавель О.В.). ІІ місця посіли Гончаров О. (8-А, учитель Журавель О.В.), Горбенко О. (10-Б, учитель Журавель О.В.). Вітаємо учнів із упевненою перемогою. Дякуємо вчителям та грунтовну підготовку учнів!
* * * * * * * * * *
Вітаємо переможців шкільного етапу фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки Дікову Є. (11-А, учитель Журавель О.В.) – І місце, Крадожона Г. (11-А, учитель Журавель О.В. ) – ІІ місце, Подпоріну П. (10-А, учитель Колісник Є.О.) – ІІІ місце.
2020-2021 н. р.
Вітаємо переможців обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації!
Переможцями обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області у 2021 році стали:
– Губар Софія,учениця 10 - А класу – ІІ місце, номінація «Колаж»
– Вороная Кира,учениця 9-Б класу – ІІІ місце, номінація «Колаж»
* * * * * * * * *
Вітаємо переможців І (районного) етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
1. Стручкову Анастасію, ученицю 10-Б класу, секція "Зарубіжна література", науковий керівник Полякова Людмила Вікторівна, учителя російської мови та зарубіжної літератури.
2. Данильчука Владислава, учня 10-А класу, секція: "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження", науковий керівник Андрющенко Світлани Юріївни, учителя фізики.
* * * * * * * * * *
В 2020-2021 н.р. відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з окремих предметів. Вітаємо учнів, які стали переможцями та призерами олімпіад
з української мови та літератури
Юр'єва П.-10-А клас - ІІІ місце (учитель Журавель О.В.)
Штефан Є. - 11-Б клас - ІІІ місце (учитель Дудка О.С.)
Тараторіна Я. - 9-А клас - ІІІ місце (учитель Колісник Є.О.)
Зябко С. - 8-А клас -ІІІ місце (учитель Колісник Є.О.)
з математики
Подпоріна П. - 9-Б клас - ІІІ місце (учитель Лисенко В.В.)
Штефан Є. - 11-Б клас - ІІІ місце (учитель Запотєєва Т.Г.)
з фізики
Тараторіна Я. - 9-А клас - І місце (учитель Мухортова П.А.)
Тарасов М. - 7-А клас - ІІ місце (учитель Андрющенко С.Ю.)
Дікова Є. - 10-А клас _ ІІ місце (учитель Андрющенко С.Ю.)
Баєва Д. - 8-Б клас - ІІ місце (учитель Вовк Ю.М.)
Грошовий М. - 11-Б клас -ІІІ місце (учитель Вовк Ю.М.)
з історії
Подпоріна П. - 9-Б клас - ІІ місце (учитель Куліш Ю.А.)
Баєва Д. - 8-Б клас - ІІІ місце (учитель Співак М.Л.)
з трудового навчання
Пономаренко А. - 8-А клас - ІІІ місце (учитель Шпякіна О.О.)
Зачіпило Д. -11-Б клас - ІІІ місце (учитель Шпякіна О.О.)
* * * * * * * * * *
Вітаємо Стручкову Анастасію, ученицю 10-Б класу, яка посіла ІІ місце в районному етапі фестивалю ораторського мистецтва
* * * * * * * * * * *
Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
Учителів української мови та літератури Журавель О.В., Колісник Є.О., учителя початкових класів Кузьміну А.М. та учнів-переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика Юр’єву П. (10-А) – І місце, Воронцову З. (4-Б) – ІІ місце, Зябко С. (8-А) – ІІ місце, Кінаш А. (4-Б) – ІІІ місце, Ковалевську Д. (7-А) – ІІІ місце.
* * * * * * * * * *
Вітаємо учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Щербу Наталію Олександрівну, ученицю 10 - Б класу
Вітаємо переможців обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації!
Переможцями обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області у 2020 році стали:
– Бондарцов Максим,учень 7 - Б класу – ІІ місце, номінація «Колаж»
– Олійник Олександр, учень 10 - Б класу – ІІ місце, номінація «Відеомонтаж»
– Назаренко Владислав,учень 6 - Б класу – ІІІ місце, номінація «Презентація MS Power Point»
Учні - переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових предметів 2019 – 2020 навчальний рік
Українська мова
І місце
- Зябко Соф'я Юріївна 7 – А кл.
ІІІ місце
- Маслак Катерина Сергіївна 8 – А кл.
- Штефан Єлизавета Олегівна 10 – Б кл.
- Стукалова Марина Олексіївна 11 – Б кл.
Математика
ІІ місце
- Губар Софія Олександрівна 9 – А кл.
Англійська мова
І місце
- Щерба Наталія Олександрівна 10 – Б кл.
- Юр'єва Поліна Владиславівна 9 – А кл.
ІІ місце
- Дікова Єлизавета Володимирівна 9 – А кл.
- Костенко Єлизавета Анатоліївна 10 – А кл.
- Петрушина Діана Антонівна 11 – Б кл.
Хімія
І місце
- Волошин Гліб Олександрович 9 – А кл.
ІІІ місце
- Зябко Соф'я Юріївна 7 – А кл.
- Вороная Кіра Олександрівна 8 – Б кл.
Фізика
ІІ місце
- Діденко Артур Геннадійович 10 – Б кл.
- Данильчук Владислав Сергійович 9 – А кл.
ІІІ місце
- Сергієнко Кира Дмитрівна 8 – Б кл.
Історія
І місце
- Пономаренко Ольга Олександрівна 11 – Б кл.
ІІІ місце
- Подпоріна Поліна Денисівна 8 – Б кл.
Географія
ІІІ місце
- Калюжна Анастасія Вікторівна 11 – Б кл.
- Юр'єва Поліна Владиславівна 9 – А кл.
- Горбенко Олена Андріївна 8 – А кл.
Російська мова і література
І місце
- Кануннікова Надія Євгенівна 10 – Б кл.
ІІ місце
- Дікова Єлизавета Володимирівна 9 – А кл.
Біологія
І місце
- Щерба Наталія Олександрівна 10 – Б кл.
ІІ місце
- Севост'янова Валерія Вячеславівна 8 – Б кл.
Інформатика
І місце
- Данильчук Владислав Сергійович 9 – А кл.
ІІ місце
- Слонь Владислав Костянтинович 11 – Б кл.
ІІІ місце
- Діденко Артур Геннадійович 10 – Б кл.
Астрономія
ІІ місце
- Земляна Анастасія Андріївна 10 – А кл.
ІІІ місце
- Чуб Ліна Олександрівна 11 – Б кл.
Трудове навчання
ІІІ місце
- Морозова Вікторія Віталіївна 9 – Б кл.
- Зачіпило Дар'я Олександрівна 10 – Б кл.
Правознавство
І місце
- Стукалова Маріна Олексіївна 11 – Б кл.
ІІ місце
- Дікова Єлизавета Володимирівна 9 – А кл.
Інформаційні технології
ІІ місце
- Діденко Артур Геннадійович 10 – Б кл.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН
1. Юр’єва Поліна Владиславівна, учениця 9-А класу, секція «Українська мова, науковий керівник: Мальцева Ірина Вадимівна, учитель української мови та літератури.
2. Волошин Гліб Олександрович, учень 9-А класу, секція «Хімія», науковий керівник: Пінчук Ольга Миколаївна, вчитель хімії.
Данильчук Владислав Сергійович,учень 9-А класу, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», науковий керівник: Степаненко Ірина Петрівна, учитель географії
Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
І місце
- Пономаренко Ольга Олександрівна 11 – Б кл.
ІІІ місце
- Зябко Соф'я Юріївна 7 – А кл.
- Канунніков Андрій Євгенович 6 – А кл.
- Бармачова Олеся Андріївна 5 – В кл.
Вітаємо переможців олімпіад і конкурсів та їх вчителів:
- української мови та літератури: Колісник Євгенію Олексіївну, Журавель Олесю Володимирівну, Мальцеву Ірину Вадимівну, Дудку Оксану Сергіївну
- математики: Запотєєву Тетяну Григорівну
- англійської мови: Щербу Олену Анатоліївну, Глижко Юлію Вікторівну, Гоц Юлію Володимирівну
- хімії: Пінчук Ольгу Миколаївну
- фізики та астрономії: Вовка Юрія Миколайовича, Андрющенко Світлану Юріївну, Мухортову Поліну Анатоліївну
- історії: Співак Марину Леонідівну, Куліш Юлію Андріївну
- географії: Мороз Світлану Володимирівну
- російської мови та літератури: Ігнатову Валентину Василівну, Ворохобіну Валентину Миколаївну
- біології: Буравкову Ольгу Володимирівну
- інформатики : Старікову Олену Дмитрівну, Скрипку Світлану Олександрівну
- трудового навчання: Шпякіну Олену Олексіївну
- правознавства: Співак Марину Леонідівну
Коментарi