У 2016-017 навчальному році наша гімназія продовжує реалізацію проекту «Вчимося жити разом» за підтримки Європейського Союза і Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)!

Лист МОН України "Про реалiзацiю проекту "Вчимося жити разом" у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах у 2016 роцi". Детальніше...

З 20 по 30 вересня у рамках проекту «Вчимося жити разом» вчителі-тренери Копилова О.В., Скрипка С.О., Мальцева І.В., Корочанська Т.І. взяли участь в он-лайн опитуванні та провели опитування серед учнів 5-11-х класів у режимі «онлайн». Також за планом проекту розпочато проведення уроків-тренінгів для учнів 5-9-х класів

/Files/images/metodichna/тр1.jpg /Files/images/metodichna/тр2.jpg

Районний тренінг для педагогів основної та старшої школи

За ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Служби Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в Україні стартував проект "Вчимося жити разом". Представництво ЮНІСЕФ в Україні залучило до виконання в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок громадську організацію "Дитячий фонд "Здоров'я через освіту"" та в частині надання психосоціальної допомоги Національний університет "Києво-Могилянська академія".
За підтримки Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації, а також КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" /координатор Гніда Т.Б./ та відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації /координатор Бабич О.В./ 16-18 травня в Комсомольській гімназії №2 в рамках проекту "Вчимося жити разом" регіональні тренери Копилова Олена Валеріївна та Гончаренко Олеся Юріївна провели тренінг для педагогів району з методики викладання тренінгового курсу "Вчимося жити разом" учням основної і старшої школи. Відкрила районний тренінг директор Комсомольської гімназії №2 Гутаріна Людмила Володимирівна, яка презентувала свій навчальний заклад.Кожен з учасників мав можливість спробувати себе в ролі тренера та відпрацювати уроки тренінги для учнів. За відгуками учасників тренінг дав багато матеріалу для подальшої роботи з учнями. По закінченню кожен з учасників отримав сертифікат педагога-тренера, який дає можливість використовувати тренінгові методики в роботі.

/Files/images/metodichna/3.JPG /Files/images/metodichna/DSCN0799.JPG

/Files/images/metodichna/DSCN0910.JPG /Files/images/metodichna/DSCN0804.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.