Розклад факультативних занять

на 2017 / 2018 навчальний рік

№ п/п Назва факультативу Клас Учитель День занять Час Кабінет
1 Художня література в контексті світової літератури 10 - А Журавель О.В. четвер 15.30 -16.15 № 6
2 Чарівний світ поезії 10 - Б Колісник Є.О. п’ятниця 15.30 -16.15 (один раз на два тижн.) № 7
3 Літературна студія 11 - А Журавель О.В. середа 15.30 -16.15 № 6
11 – Б Журавель О.В. вівторок 15.30 -16.15 № 6
4 Англійська мова для ділового спілкування 11 - А Гутаріна Л.В. понеділок 16.00 -16.45 № 3
5 Розв’язування задач з параметрами Модуль числа (математика) 8 - А Запотєєва Т.Г. середа 14.30 -15.15 № 5
8 - Б Запотєєва Т.Г. середа 15.30 -16.15 № 5
10 - А Зінов’єва Т.І. вівторок 15.30 -16.15 № 28
11 - А Мілько В.І. четвер 15.30 -16.15 № 3
11 - Б Мілько В.І. четвер 16.30 -17.15 № 3
6 Методи розв’язування фізичних задач 8 - А Мухортова П.А. четвер 15.30 -16.15 № 24
8 - Б Мухортова П.А. четвер 16.30 -17.15 № 24
10 – А Вовк Ю.М. середа 14.30 -15.15 № 24
10 – Б Вовк Ю.М. середа 15.30 -16.15 № 24
11 – Б Вовк Ю.М. понеділок 15.30 -16.15 № 24
7 Розв’язування задач з хімії 10 - Б Пінчук О.М. вівторок 15.30 -16.15 № 22
8 Секрети комп’ютера 7 - А Скрипка С.О. четвер 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 16
7 - Б Скрипка С.О. четвер 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 16
8 - А Скрипка С.О. п’ятниця 15.45 -16.30 № 26
8 - Б Слонь М.С. понеділок 15.30 -16.15 № 16
9 Інструменти для веб-дизайну 9-А Старікова О.Д. четвер 15.30 -16.15 № 26
10-А Слонь М.С. понеділок 16.30 -17.15 (один раз на два тижні) № 16
10 Основи теорії та історії української суспільно-політичної думки (історія) 10 - Б Співак М.Л. четвер 15.30 -16.15 № 8а
11 Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу 10 - А Волобуєва Т.М. п’ятниця 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 6
10 - Б Волобуєва Т.М. п’ятниця 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 6

Розклад гурткових занять

на 2017/2018 навчальний рік

Вокальний гурток "Водограй"

Керівник

Клас

День проведення Час Кабі нет
Кущ О.В. 4 вівторок 08.50 -09.50 № 2
10.00 -11.00
5-8 понеділок 15.30 -16.30
п’ятниця 15.30 -16.30

Гурток з інформаційних технологій

«Секрети комп’ютера»

Скрипка С.О. 5 п’ятниця 14.30 -15.30 № 26
Слонь М.С. 6 п’ятниця 15.30 -16.30 № 16

Гурток з інформатики

«Інструменти для веб-дизайну»

Старікова О.Д. 10-Б четвер 16.30 -17.30 № 26

Гурток з інформатики «Мережеві технології»

Слонь М.С. 11 п’ятниця 16.45 -17.45 № 16

Математичний гурток «Логіка»

Андрющенко С.Ю. 7-Б вівторок 16.00 -17.00 № 24
9-Б середа 16.00 -17.00 № 28

Гурток з фізики «Методи розв’язування фізичних задач»

Андрющенко С.Ю. 9-Б понеділок 16.00 -17.00 № 28
Гурток з наукових досліджень у фізиці «Юний дослідник»
Мухортова П.А. 10 понеділок 15.30 -16.30 № 6
16.35 -17.35
11 середа 15.30 -16.30 № 3
16.35 -17.35
Гурток з основ споживчих знань «Юний економіст»

Керівник

Клас

День проведення Час Кабі нет
Степаненко І.П. 5 вівторок 14.30 -15.30 № 27
7 п’ятниця 15.30 -16.30 № 27
9 вівторок 15.45 -16.45 № 27
Розклад спортивних секцій на 2017 / 2018 навчальний рік
Керівник Клас День проведення Час
Волейбол (дівчата)
Михалко І.В. 9– 11 вівторок 17.00-18.30
четвер 17.00-18.30
Волейбол (юнаки)
Михалко І.В. 9 – 11 вівторок 18.40-20.10
четвер 18.40-20.10
Волейбол (юнаки і дівчата)
Михалко І.В. 7-8 понеділок 17.00-19.00
Армреслінг (юнаки)
Михалко І.В. 9-11 понеділок 19.10-20.10
Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.