Розклад факультативних занять

на 2018 / 2019 навчальний рік


№ п/п Назва факультативного заняття Клас Учитель День занять Час Кабі нет
1 Стилістика української мови 10 - А Дудка О.С. п’ятниця 15.30 -16.15 №3
10 - Б Журавель О.В. четвер 15.30 -16.15 № 6
11 - А Журавель О.В. п’ятниця 15.30 -16.15 № 6
11 – Б Колісник Є.О. п’ятниця 15.30 -16.15 № 7
2 Англійська мова для ділового спілкування 10 - А Гутаріна Л.В. понеділок 16.00 -16.45 № 5
3 Розв’язування задач з параметрами (математика) 9 - А Запотєєва Т.Г. середа 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 5
9 - Б Запотєєва Т.Г. середа 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 5
4 Розв’язування задач з параметрами Модуль числа (математика) 10 - А Мілько В.І. четвер 15.30 -16.15 № 4
11 - А Мілько В.І. вівторок 15.30 -16.15 № 6
5 Методи розв’язування фізичних задач 11 – Б Вовк Ю.М. четвер 15.30 -16.15 № 24
6 Абетка з основ житлово-комунального управління 9 - А Мухортова П.А. четвер 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 5
9 - Б Мухортова П.А. четвер 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 5
10 – А Мухортова П.А. вівторок 15.30 -16.15 (один раз на два тижні № 30
10 – Б Мухортова П.А. вівторок 15.30 -16.15 (один раз на два тижні № 30
7 Розв’язування задач з хімії 11 - А Пінчук О.М. понеділок 16.30 -17.15 № 23
11 - Б Пінчук О.М. понеділок 15.20 -16.05 № 23
8 Основи теорії та історії української суспільно-політичної думки (історія) 11 - Б Співак М.Л. понеділок 16.10 -16.55 № 8а
9 Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу 10 - А Волобуєва Т.М. вівторок 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 12
10 - Б Волобуєва Т.М. вівторок 15.30 -16.15 (один раз на два тижні) № 12

Вокальний гурток «Водограй»

Керівник

Клас

День проведення Час Кабінет
Кущ О.В. 4 середа 0.940 -10.40 № 2
10.45 -11.45
5-9 вівторок 15.30 -16.30
четвер 15.30 -16.30

Гурток з інформатики «Інструменти для веб-дизайну»

Старікова О.Д. 10 понеділок 15.30 -16.30 № 26

Гурток з інформатики «Мережеві технології»

Скрипка С.О. 9 понеділок 15.30 -16.30 № 16

Математичний гурток «Логіка»

Андрющенко С.Ю. 8-Б понеділок 15.30 -16.30 № 24

Гурток з фізики «Методи розв’язування фізичних задач»

Андрющенко С.Ю.

8-Б

п’ятниця 16.45 -17.45 № 24
10-Б понеділок 16.45 -17.45 № 24
Гурток з наукових досліджень у фізиці «Юний дослідник»
Мухортова П.А. 9-10 вівторок 16.45 -17.45 № 24
четвер 16.45 -17.45
11 середа 15.30 -16.30 № 24
Гурток з основ споживчих знань «Юний економіст»
Степаненко І.П. 5 п’ятниця 14.40 -15.40 № 28
8 середа 15.40 -16.40 коп
9 п’ятниця 15.50 -16.50 № 28
Гурток «Історичне краєзнавство»
Куліш Ю.А. 7-8 понеділок 15.30 -16.30 № 28
9 вівторок 15.30 -16.30 № 28
10-11 середа 15.30 -16.30 № 28
Розклад спортивних секцій
Керівник Клас День проведення Час
Загальна фізична підготовка
Кононенко Л.В. 6-8 вівторок 17.00 -18.00
середа 16.00 -17.00
четвер 17.00 -18.00
Волейбол (дівчата)
Зубенко Н.В. 9 – 11 понеділок 17.00 -18.30
середа 17.10 -18.40
Волейбол (юнаки)
Михалко І.В. 9 – 11 вівторок 18.10 -19.40
четвер 18.10 -19.40
Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.