Нове покоління лідерів

Обов’язки членів рад учнівської організації

Рада внутрішніх справ:

  • працює разом з учителями та адміністрацією над організацією та контролем за чергуванням по гімназії;
  • контролює зовнішній вигляд учнів;
  • проводить роботу з учнями молодших класів, які порушують дисципліну;
  • проводить рейди під час перерв у рекреаціях та шкільній їдальні.

Рада культури і відпочинку:

  • бере участь у плануванні позанавчальної діяльності учнів;
  • бере участь в оформленні гімназії під час святкових заходів;
  • організовує вечори відпочинку, конкурси, огляди учнівських талантів, творчих виставок учнів;
  • організовує колективні творчі справи;
  • співпрацює з батьками, заохочує їх брати участь у поїздках та екскурсій до музеїв, театрів

Рада охорони здоров’я і спорту:

  • активно допомагає проводити спортивно-масову роботу в гімназії;
  • залучає учнів до участі у спортивних секціях, змаганнях, туристичних мандрівках;
  • проводить пропаганду боротьби з палінням;
  • відповідає за організацію та проведення конкурсу агітбригад «Молодь обирає здоров’я»;
  • співпрацює з батьками, заохочує їх брати участь у спортивних змаганнях, поїздках на природу;
  • організовує волонтерський загін, який своїм пріоритетним напрямком роботи обрав пропаганду здорового способу життя.

Рада екології та господарчих справ:

  • працює над організацією самообслуговування учнів та участю їх у благоустрої гімназії та прилеглої до неї території;
  • відповідає за організацію і проведення збору макулатури;
  • співпрацює з районним центром зайнятості;
  • відповідає за організацію та проведення конкурсу екологічних агітбригад;
  • відповідає за організацію та проведення конкурсу «Живи, книго!»;
  • перевіряє стан підручників;
  • організовує змагання між класними колективами з питання збереження шкільного майна.

Шефська рада:

  • здійснює благодійну діяльність (допомога людям похилого віку, інвалідам, самотнім, ветеранам, дітям пільгового контингенту);
  • організовує та проводить заходи до Всесвітнього Дня інвалідів, Всесвітнього Дня людей похилого віку, тощо;
  • організовує та проводить пізнавальні та розважальні заходи в початковій школі;
  • організовує ігротеки для розваг у вільний час;
  • проводить благодійні марафони, концерти.

Редакційна колегія:

  • відповідає за випуск інформаційного вісника, тематичних газет, санітарно-інформаційних бюлетнів, подяк, вітаннь, об’яв;
  • оформлює виставки малюнків, форографій;
  • проводить конкурси газет, плакатів;
  • організовує інформування учнів про заходи в канікулярний час;
  • організовує роботу класних редколегій.

Структура Юніорів

Учнівське самоврядування

Голова учнівського комітету – Мороз Аліна (11-Б)

І заступник голови учкому – Пухач Валерія (11-Б)

ІІ заступник голови учкому – Корсун Єлизавета (9-А)

Голова ради внутрішніх справ – Ядова Валерія (9-А)

Голова ради культури і відпочинку – Романов Олександр (11-Б)

Голова шефської ради – Скрипка Інна (11-Б)

Голова ради екології та господарчих справ – Оклей Єлизавета (11-Б)

Голова ради охорони здоров’я і спорту – Запотєєв Євгеній (11-Б)

Голова редакційної колегії – Воскобойник Віолета (11-А)

Старостат

11-А Воскобійник Віолета

11-Б Губар Вікторія

10-А Голиков Микита

10-Б Стукалова Маріна

9-А Земляна Анастасія

9-Б Різван Ольга

8-А Губар Софія

8-Б Валежна Софія

7-А Нащанський Ілля

7-Б Назаренко Марія

6-А Марченко Вікторія

6-Б Фаткулліна Анастасія

6-В Сумцов Ашот

5-А Ковалевські Діана

5-Б Петровська Марина

Рада внутрішніх справ

1. Ядова Валерія (9-А)

2. Пухач Валерія (11-Б)

3. Кобелєва Діана (10-А)

4. Максименко Єлизавета (9-Б)

5. Лисенко Ангеліка (9-Б)

Рада культури і відпочинку

1. Романов Олександр (11-Б)

2. Онищенко Анна (10-А)

3. Чуб Ліна (10-Б)

4. Ляшук Жанна (9-А)

5. Мацак Дмитро (9-А)

Шефська рада

1. Скрипка Інна (11-Б)

2. Гутаріна Олена (11-Б)

3. Цховребова Єлизавета (11-Б)

4. Романов Арсеній (11-А)

5. Алєєва Анна (10-Б)

Рада екології та господарчих справ

1. Оклей Єлизавета (11-Б)

2. Шморгун Антоніна (11-А)

3. Коломієць Марина (11-А)

4. Костенко Єлизавета (9-Б)

5. Лисак Роман (8-Б)

Рада охорони здоров’я і спорту

1. Запотєєв Євгеній (11-Б)

2. Петровський Максим (10-Б)

3. Васильєв Марко (10-Б)

4. Прутяна Маргарита (9-Б)

5. Степанов Захар (8-Б)

Редакційна колегія

1. Воскобойник Віолета (11-А)

2. Гацько Віола (9-А)

3. Горемикіна Єва (8-А)

4. Валежна Софія (8-Б)

5. Полоннікова Уляна (8-Б)

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.